osu!

strona fanowska dźwiękogry osu!

Hertil:
A co to za różnica, czy w tym czy innym? Ten żal, jak to nazwałeś, jest od tej samej osoby, więc może objawiać się równie dobrze i tam, nie tylko tu.
Hipokryzja - marudzenie o to, jak bardzo ktoś inny marudzi, a przy tym nie użycie opcji "ignoruj", która została stworzona właśnie na tego rodzaju sytuacje. Ja np. już zignorowałem ofkorsa, bo ten dzieciak nie potrafi napisać nic kreatywnego, a przy tym znudził mi się już, to po co mam dalej go czytać? Tylko szkoda, że minusy widać.
Czytaj całość...
Hertil:
nikt nie prosi o recenzje i anime do polecenia z mojej strony, więc gubisz się. :)
Widzisz, odpowiednie podejście to podstawa sukcesu. Ja to mogę zmienić na ludzie, ale jak widzę ich "agresywne" de facto posty, to aż proszą się o to, aby jeszcze bardziej się żalić. Tak to niestety działa, to nic innego jak robienie komuś na złość. A skoro nie potrafią ogarnąć swojego tyłka i po prostu kliknąć "ignoruj" i koniec sprawy, to jest to już ich problem, nie mój. Opcja istnieje? Istnieje. Mają rozwiązanie pod wyciągnięciem ręki, a nie mogą z tego skorzystać? Bujda. Próbowałem przestać, ale nie wyszło już kilka razy. :)Czytaj całość...
Hertil:
Alon No Fear:
"nikt nie prosi o recenzje i anime do polecenia z mojej strony" było nawiązaniem do tego, jak wiele razy Hertil mówił o tym, że nie mam gustu. Co za tym idzie, po co prosić kogoś takiego o anime do polecenia? Trzeba zacząć wychwytywać takie nawiązania, bo właśnie od tego to jest. Nie będę obok pisać gwiazdki z objaśnieniem. :)
Czytaj całość...
Dark Hunted Ghost:
Mimo wszystko co do Mondaijitachi się nie myliłeś. Po za tym internet serious business. Bierzesz wszystko do siebie mimo że sam powtarzałeś wielokrotnie, że my tak robimy (hipokryta x2). Ja jedyne co próbuję Ci przekazać, że SKORO NIE POTRAFISZ GRAĆ I NIE MASZ ZAMIARU GRAĆ W TĄ GUWNIANĄ GRĘ TO ZWYCZAJNIE PRZESTAŃ I ODINSTALUJ.
Czytaj całość...
Alon No Fear:
Tak, jestem tak opanowany. To wy pierwsi zaczęliście używać obraźliwych słów i wyrażeń. ;)
To jest tylko NAWIĄZANIE. W tym wypadku było to przytoczenie jego słów, aby nie na poważnie zaprzeczyć temu, co powiedział. Nie wiem co jest nie tak z waszym rozumieniem, dlatego zwalę to na fakt, że w internecie nie "słychać" tak tego nawiązania.
Prośby, jakoś nie pamiętam, byście mnie w ogóle o coś prosili. Pamiętam jedynie "skończ z osu/wyjdź z tego tematu/nie płacz/etc". To nie są prośby. :)
Czytaj całość...
Dark Hunted Ghost:
Wiem, że się przyznałeś do bycia hipokrytą - ja tylko zaznaczam, że ta hipokryzja u Ciebie jest znacznie większa. Tak nie jest. To Ty się prosisz o "bycie agresywnym" żaląc się w każdym poście. A tak jak wspominaliśmy kilka razy nie chcemy klikać ignoruj bo czasem możesz coś mądrego napisać w A/M. Obrażamy Cię? Jak. Tak tylko zapytam. Jesteś chrześcijaninem?
Czytaj całość...
Hertil:
Myślę, że każdemu zdarzy się być hipokrytą. Czasem nawet po prostu z faktu, że zapomniało się, że coś się mówiło, a potem się zmieniło zdanie i wychodzi wtedy hipokryzja. Owszem, jestem hipokrytą i temu nie przeczę. :P Zastanawia mnie jedno. Czemu nie wybuchła taka afera wcześniej, kiedy naprawdę się żaliłem, tylko teraz, kiedy akurat nie miałem na celu i stwierdziłem po prostu, że FAKTEM jest, że nie ogarniam tej KONKRETNEJ MAPY i po prostu nie dostanę za to pp. Wystarczy potem wyłączyć tą opcję, gdy takiej osobie przejdzie. To żadna filozofia, w tym momencie i tak nie mam nic "mądrego" do napisania w A/M, a obecnie się "żalę" [ja naprawdę dzisiejszej sytuacji za to nie uważam, ale okey...]. Sytuacja z Ofkorsem - nie miałem ochoty już czytać jego wypowiedzi, bo nie będę wciągać się w przepychanki, wyzywanie się od dzieciaków itd, dla mnie to jest bezcelowe, a co najwyżej może się skończyć obustronnym kneblem. No ale po co? Potem jakoś wyłączę tego ignora i tyle. Jak? No to już musisz samemu poszukać, bo ja widzę tego sporo, na tej stronie głównie. Jestem. I wiem, co mi chcesz przez to powiedzieć. Ale widzisz, jest sporo osób, które wyznają jakąś religię, ale nie zgadzają się z pewnymi jej postulatami. Dla mnie nadstawianie drugiego policzka do tego należy. Mam prawo się zrewanżować komuś, jeśli według mnie na to zasłużył. Oczywiście, w pewnym zakresie. Nie zgadzam się z mordowaniem gwałcicieli, bo to odpowiadanie przestępstwem/grzechem na przestępstwo/grzech. Ale to jest zupełnie inna sprawa, powiedziałbym - innej wagi. Tego rodzaju rzeczy nikomu nie wyrządzą krzywdy. Jak już Ezios napisał, jak raczej kogoś ignoruję, to ignoruję też to co mówi, czyli nie powinienem odpowiadać na to, skoro wiem, że przekazałeś to od niego. W każdym razie, nadal pisze agresywnie i nadal nie będę na to odpisywać. To całe "hrabia" czy "jaśnie pan" jest zupełnie zbędne, a jak już mówiłem, nie będę się bawić w przepychanki słowne. Powiem tylko, że to nie tak, że żalenie się mi odpowiada.
Czytaj całość...
Alon No Fear:
To ciekawa zależność. Jeśli komuś chce się doradzić, to ten odbiera to zwykle jako wymądrzanie się, szydzenie i w ogóle same złe rzeczy. Przez to zwykle na poradę otrzymuje odpowiedź przesądzoną ironią.
1) Nigdzie nie stwierdziłem, że jestem taki inteligentny i mądry.
2) Nigdzie nie stwierdziłem, że jesteście głupi.
Nie naginaj na swoją korzyść tego, co ja piszę. Jak już pisałem wcześniej - czemu miałbym? Ja nie mam problemów z odejściem tutaj, bo nie chcę tego zrobić. Soz?
Czytaj całość...
Ezios:
To nie jestem Polakiem. Ewentualnie nie mam aż tak dużej dumy. Wolę się z człowiekiem pogodzić, a nie nabijać go na pal. :)
Dark Hunted Ghost:
Miłość to podstawa dobrego życia. Miłość do jedzenia - jesteś szczęśliwy jedząc chociażby bekon
Miłość do łóżka - fajniej się śpi.
Czytaj całość...
Mavter:
Wtedy z takowego pytania mogłaby się rozwinąć ciekawa dyskusja. :)
Jeśli chodzi o komunie to w chwili kiedy było przyjmowanie tego opłatka (siedziałem w pierwszej ławce razem z trzema chłopakami, po drugiej stronie 4 dziewczyny) rozbolał mnie brzuch i myślałem, że zemdleję. Wszystko przez za bardzo ściśnięty pasek w albie. Tata ze mną wyszedł na zewnątrz. Dobrze, że w porę powiedziałem, że już lepiej i wróciłem. W chwili kiedy siadałem na ławce była moja kolej :)Czytaj całość...