osu!

strona fanowska dźwiękogry osu!

Dark Hunted Ghost:
Oo
Dobry pomysł
Przywołaj coś ze starego szitsztormu, chociaż doskonale wiesz, że podając cyfry miałem na myśli tylko i wyłącznie sytuację finansową Blizzarda, na co sam zwróciłeś mi uwagę :) :) :)
Nie no, żałosny jesteś.
Czytaj całość...
Ofkorse:
No jasne, na pewno chodziło wyłącznie o sytuację finansową Blizzarda, Ofkorse. :D
I teraz to co najlepsze, czyli rozpoczyna się festiwal wyzwisk. Na początek zacznijmy od przymiotników - "żałosny". Czym jeszcze mnie uraczysz?
Czytaj całość...
Hertil:
No dobrze, w takim razie przedyskutujmy to, czy miał rację czy nie.
Opinia - rzecz subiektywna, każdy może ją posiadać.
"Co tam opinia najlepszych polskich graczy, DHG wie lepiej! "
Rozłóżmy to na dwa zdania, w których uważam, że Ofkorse nie ma racji:
"Co tam opinia najlepszych polskich graczy" - przecież nie mam obowiązku zgadzać się z nimi, bo na tym właśnie polega opinia. Ja mam inną, oni mają inną, jest świetnie. Ani ja nie próbuję ich przekonać do swojej, ani oni.
"DHG wie lepiej!" - To, że ktoś ma daną opinię, nie oznacza, że wie lepiej. Oznacza to co najwyżej fakt, że uważa inaczej, ale niekoniecznie lepiej.
To teraz czekam na Twoje kontrargumenty.Czytaj całość...
Dark Hunted Ghost:
SAM zwróciłeś mi na to uwagę, że nie zrozumiałem komilllllla, bo jemu chodziło o jakość gier, a nie ich fundusze i pozycję na rynku. A teraz jeszcze wymyślasz jakieś drugie dno w tym co napisałem. I ty uważasz, że z tobą da się dyskutować?
Pomijając fakt, że dobrze wiesz też o co chodziło mi z tą opinią, ale musiałeś się przyczepić żeby mnie zirytować.
Czytaj całość...
Dark Hunted Ghost:
Twoja opinia jest mało przemyślana. Uważasz, że gdyby zaczęli grać na mechanikach to grali by lepiej. Może i by zaczęli, ale to nie zmienia faktu, że od top#1 dzielą ich lata świetlne. A przynajmniej Tideka.
Czytaj całość...
Ofkorse:
Ciągle uważam, że Blizzard robi coraz gorsze gry, choć Overwatch może okazać się wybawieniem. Nie wiem tylko po co wracać do sprawy Blizzarda, gdzie było trochę kłótni, ale mimo wszystko dobrze się bawiłem dyskutując. Sprawa zamknięta, nie roztrząsajcie tego, ustąp DHG.
Dark Hunted Ghost:
Masz prawo mieć swoją opinię, ale w wypadku czołówki graczy danej gry, mają oni więcej do powiedzenia w kwestii porównania sprzętu do jakości rozgrywki niż ty. Tak samo jak zdanie profesora będzie wyżej cenione niż przeciętnego nauczyciela, co nie znaczy, że ten drugi nie może mieć racji. Ludzie wierzą tym, którzy odnoszą sukcesy. Nikt nie powierzy swoich pieniędzy małemu, niepewnego przedsiębiorcy, gdy może mieć podobnych zysk u dużego i pewnego konkurenta.
Czytaj całość...
Też się wtrącę, ale z góry mówię, że w gównoburzy nie mam zamiaru brać udziału,

Negowanie zdania graczy, którzy mają o wiele wieksze doświadczenie, którzy mają znacznie większego skilla i są NAJLEPSI w Polsce jest po prostu głupie i świadczy o zbyt wielkiej pewności siebie i twierdzeniu, że jest się nieomylnym. To tak, jakby podszedł do mnie gość z NBA i powiedział: "to i to robisz źle", co miałbym mu odpowiedzieć? "nie masz racji, ja amator mam rację, nie wciskaj mi swojej opinii"? :) Przyjąłbym zdanie osoby, która w cholerę lepiej się ode mnie zna. Na tym polega nauka.
Czytaj całość...
Ofkorse:
No tak, bo ja na pewno nie wiem, jak bardzo wielbisz Blizzarda. Jakby tego nie było widać w każdej dyskusji o samym Blizzardzie albo jego grach. Nadal wielokrotnie pokazałeś, że lubisz używać argumentum ad numerum. W kontekście anime też niejednokrotnie było podobnie, wszystkie te docinki w stylu "No tak, bo jak wszyscy to lubią, to według DHG musi to być słabe".
Nie, nie wiem dobrze o co chodziło Ci z tą opinią. A nie, miałeś na celu znowu obrażenie mnie, teraz już wiem. No, gratuluję, jak zwykle musiałeś dorzucić swoje trzy grosze. I kto tu niby miał na celu zirytowanie kogo. :)
Czytaj całość...
Dark Hunted Ghost:
Tak jak mówiłem. Pokazałeś swoją opinię, którą ciężko przyjąć, gdyż jest nieprzemyślana. Wbili by kilkadziesiąt, może kilkaset PP. Nie zmieniło by to znacząco ich ranku. Bynajmniej nie za prędko. Co do drugiej części zdania to znowu - nie wierzę, że nie wyczułeś tej ironii.
Czytaj całość...
Hertil:
Ale nikomu nie karzę jej przyjmować, do jasnej anielki, ludzie, co wy macie z tym narzucaniem opinii. !?
Nadal sprawiłoby, że coś by wbili.
A ja nadal czekam na kontrargumenty, niezależnie od ironii.
Czytaj całość...