osu!

strona fanowska dźwiękogry osu!

Dark Hunted Ghost:
Dead end to insane. Może do najtrudniejszych nie należy, ale jest zmapowany jak normalny insejn. Stream jest prosty, musisz się tylko wsłuchać i dostosować prędkość do muzyki, a nie miażdżyć klawiaturę żeby go tylko przejść. Jest prosty, bo nawet ja przeszedłem go chyba z czterema setkami na końcu, a ze streamowaniu zbyt dobry nie jestem (ofkorse może potwierdzić :P)
Ezios:
>buy a tablet
>get ready to instant 300 bpm streaming
Czytaj całość...
Mustangx:
Nie ma potrzeby, dowiedziałem się.
Zmieniły się pliki używane przez spinnery (zamiast jednego są trzy na trzy warstwy) i wszystkie stare skiny nie działają.
Czytaj całość...
Hertil:
Jeszcze jest czas

W ogóle odkryłem interesującą rzecz.
Od jakiegoś czasu chodzę głównie w długich rękawach [w sensie bluzy/koszule z długimi rękawkami], no i dzisiaj noszę taką z krótkim rękawkiem... o wiele lepiej mi idzie. Dziwie się, po czym tak sobie myślę i doszedłem do pewnego wniosku. Bo ja grając, kładę całą rękę do łokcia na biurku, no i wcześniej między skórą, a biurem był materiał bluzki, z racji tego, że teraz mam krótkie rękawki, go nie ma, no i gra mi się o wiele lepiej. AHA!
Czuję, że skill wraca.Czytaj całość...
Dark Hunted Ghost:
Raz gram z bluzie rękawami, raz podciągnę rękawy w zależności w co gram. Jak robię hardy na dt to wolę podciągnąć rękawy żeby nie zmissować przy jumpach, jak gram tylko dla przyjemności ( czyli po prostu gram trudniejsze insejny, bądź jakieś extra) to wszystko mi jedno. Skill zwykle sam wraca po pewnym czasie, sam tak miałem nie dawno. Najważniejsze żebyś zaczął grać jeszcze lepiej niż kliedykolwiek. Efekt placebo bardzo pomaga, jak zmieniłem firmware to nagle zaczeły m lepiej wychodzić jumpy a nawet streamy.
Czytaj całość...
Hertil:
Wiesz co, u mnie jest tak, że jak mam materiał pod ogólnie ręką, to jest celniej [edit: w sensie, że stabilniej, nie wiem jak to ująć] - ale wolniej. I przez to insane'y mi szły tak słabo, bo po prostu nie miałem jak odpowiednio szybko reagować z tym. A teraz od razu idzie lepiej, AR8 na S, not bad. Ale śmieszna sprawa, mam cały pasek do lvla, a mi się ten 96lvl nie wbija. No po prostu nie.
Czytaj całość...
Dark Hunted Ghost:
Jakby ktoś się przejmował lvlem. Wogóle to z osu można mmorpg zrobić. Mam 86 lvl i expię na hardach z dt. Generalnie mógłbym expić na insejnach, ale z hardów częściej loota pp. Do insejna trzeba kilkanaście razy podchodzić, żeby udało by się ubić go na fc. Gorzej jak insejn zacznie spawnować jumpy, wtedy ciężko go w ogóle ubić. Trzeba trochę eq poulepszać, wilkowe kółka dają +10 do streamowania ale tylko + 5 do celności.
Czytaj całość...
Ofkorse:
Chodzi mi o to, że, o dziwo, jak teraz gram, to lepiej mi idzie z hiddenem niż bez. !? A co za tym idzie, jeśli potrafię mapę przejśc - na pewno przejdę ja z hiddenem.
Czytaj całość...
Mustangx:
Ale nadal utrudniają. :P
Zresztą, owszem, Hidden na prostej mapce, tzn. bez skomplikowanych patternów to prawie że darmowe punkty, bo klikanie "wężykiem" nie jest trudne, ale w innym wypadku też jest trudny. Ja osobiście grając reuniona [tą mapę powyżej, co w końcu przeszedłem], pod koniec czułem się jak robot, tj. mój mósssg nie rejestrował nawet kółek, ja po prostu je widziałem, nie wiem jak. :P Ale dlatego lubię hiddena, po prostu świetnie się z nim bawię. Z Flashlightem też, ale tylko na łatwiejszych mapkach, w chwili obecnej nie dam rady zagrać go np. na hardzie, góra normal.Czytaj całość...
Strasznie szybko ręka zaczyna boleć od tego grania na tablecie :). Ale ogólnie jest już coraz lepiej, co prawda nadal nie jestem na takim poziomie jak byłem przed wycieczką, no ale... będzie lepiej. Ciągle nie mogę też się zdecydować w jaki sposób trzymać to głupie piórko aby osiągnąć jak największe możliwości manewrowania. Swoją drogą orientuje się ktoś czy jest jakiś unikalny, najlepszy sposób trzymania tego czegoś?
Czytaj całość...
Hertil:
Spokojnie, z tego co zauważyłem, to dla niektórych hardy są easy'kami... :)
A co do pp
Zrobiłem przed chwilą normala, dostałem 1pp
nie dostaję pp na hardach i insane'ach z HD
dostałem na normalu bez
I <3 ppv2
Czytaj całość...