osu!

strona fanowska dźwiękogry osu!

Osu - gra rytmiczna
Dopiero rozpocząłem swoją przygodę w OSU, na razie mam około 20 beatmap, ale to strasznie wciąga i szykuję się na pobranie jakiejś większej paczki.
Mam pytanie jeszcze, Na jakim mode lepiej się gra? Ja gram tylko na tym standardowym, ale widzę, że sporo graczy tutaj gra na klawiszach. Co polecacie?
Dark Hunted Ghost:
Ten temat z MLP był mój, ale widać nie wypalił. Niestety ale ludzie nie lubią MLP, oraz fanów MLP. Ale tak to jest, jak znajdzie się jeden hejter to potem reszta leci za nim, bo łatwiej jest wieszać psy na jednej osobie, pozdrawiam.

Komentarze:

2014-06-22 22:40:03, Dark Hunted Ghost:

Mustangx:
Ja piszę na temat! :)

Makisaku:
Tylko ja tu gram na klawiszach. :) I Chizumato, ale on pisze tutaj rzadko.
Tak to zwykle działa niestety.

2014-06-22 22:43:07, Mustangx:

Makisaku:
Napisałem poradnik, jest na 1 stronie - 4 post
Ściągnij sobie moją paczkę z mapami, która jest w pierwszym poście. Są też torrenty, ale nie ściągaj jeszcze po pogubisz się przy 500 mapach.
A te mody to tak naprawdę całkowite inne gry rytmiczne, graj na standardzie, najwięcej osób gra i jest najzacieklejsza rywalizacja. Taiko dla mnie takie sobie, ctb ssie a osumania jest całkem fajna

2014-06-22 22:43:48, Makisaku:

Dark Hunted Ghost:
Czyli lepiej grać na zwykłym mode. Chociaż jak oglądałem jakieś epickie mapy z tego to właśnie na tym zwykłym. Ale jestem totlnym newbie w tym i nie daję rady nawet na poziomie hard, chociaż wciąż ćwiczę i w porównaniu z tym co było na początku (totalne dno) to już jakieś postępy są.