osu!

strona fanowska dźwiękogry osu!

Osu - gra rytmiczna
Hertil:
W smite'a próbowałem, gra mnie nie wciągnęła. Tematycznie fajna, ale odnoszę wrażenie, że to niewypał, mimo, że wizja gry MOBA TPP wydaje się być ciekawa. W Danganronpę nie bardzo, nawet Corpse Party BoS nie przeszedłem do końca, bo nie mam obecnie ochoty. Z shooterów mam tak, że takie typowo wojenne gry [Battlefield, CoD itd], mnie nie fascynują. Wolę coś a'la CS, albo a'la Hitman/Sprinter Cell [tyle, że te już są bardziej skradankami niż shooterami]. Ale Cs'a nie mam, a te wyżej wymienione skradanki przechodziłem kilkukrotnie. Starcraft, mam tylko 1, w którą się nagrałem, dwójki nie mam. Warcraft - nope. Diablo - dwójkę przechodziłem każdą "klasą" postaci po kilka razy [wiesz, różne buildy], ta gra mi się już przejadła. To tak jak z Gothiciem. Grę bardzo lubię, ale jedynkę przechodziłem pewnie ponad 10-15 razy i co za dużo, to niezdrowo. Trójki nie mam. NFS nie, nie przepadam za grami sportowymi i grami samochodowymi. Ani innymi wariacjami, jak World of Tanks itd. :)

Ofkorse:
Grałem, też mnie znudziło, mały cardpool, co w połączeniu z faktem, że jedne karty są zwyczajnie lepsze od drugich (Te wszystkie Alexstazy itd), sprawiają, ze potem widzisz praktycznie cały czas te same decki. Ponoć się pozmieniało, ale i tak nie mam ochoty.

Komentarze:

2014-09-23 15:51:51, Ofkorse:

Dark Hunted Ghost:
Mały cardpool to był na becie.

Snake.

2014-09-23 15:56:36, Dark Hunted Ghost:

Ofkorse:
Uwierz mi, że jak się ma porównanie do mtg, to hearthstone przy tym to piaskownica. :)

2014-09-23 15:58:54, Mustangx:

Dark Hunted Ghost:
Te "mainstream hardcore" oznacza gatunek muzyki
Dlatego byś nie zagrał :P

2014-09-23 16:03:25, Hertil:

Dark Hunted Ghost:
Najlepsze jest to, że M:tG jako karcianka fizyczna jest znacznie lepsza od karcianki komputerowej co w sumie jeśli chodzi o sam system powinno być na odwrót.

2014-09-23 16:05:49, Ofkorse:

Dark Hunted Ghost:
To zacznij się uczyć jak nie masz w co grać.