osu!

strona fanowska dźwiękogry osu!

Osu - gra rytmiczna
Dark Hunted Ghost:
Tu nie chodzi o to że grasz. Po prostu jak zagrasz coś słabiej to od razu stwierdzasz, że nie masz skilla. Nie zawsze od razu uda się nam przejść daną mapę na podobnym poziomie lub wyższym. Nie wiem czemu, ale jak Tobie coś nie wychodzi to od razu żalisz się itd. Podczas gdy po wykresie na koncie widać, że jednak jest wzrost tego skilla, pepesy się nabijają, score się poprawia.
wiadomości budowlane
Z tym "I nic nie robisz w kierunku aby to zmienić." bardziej chodziło mi o to abyś zaakceptował i nie stwierdzał od razu ze jesteś do bani... Dalej jesteś na 20 miejscu w Polszy i możesz być wyżej, ale mówienie dookoła, ze jest się do niczego, bo nie udało się przejść mapy raczej tego nie zmieni a nawet jeszcze bardziej Cię zdołuje, gdy zaczną gadać takie Ofkorsy i Alony, co widać, że nie przepadają za Tobą :<.

Zawsze możesz nie grać rankedów tylko przerzucić się na unrankedy, w których swoja drogą jest cała masa wyśmienitych map. Im więcej zagra sie map tym więcej patternów sie widziało, ma się więcej expa i ogółem progress idzie szybciej.

Ale przede wszystkim nie narzekaj tak na swoja grę...