osu!

strona fanowska dźwiękogry osu!

Osu - gra rytmiczna
Hertil:
A co to za różnica, czy w tym czy innym? Ten żal, jak to nazwałeś, jest od tej samej osoby, więc może objawiać się równie dobrze i tam, nie tylko tu.
Hipokryzja - marudzenie o to, jak bardzo ktoś inny marudzi, a przy tym nie użycie opcji "ignoruj", która została stworzona właśnie na tego rodzaju sytuacje. Ja np. już zignorowałem ofkorsa, bo ten dzieciak nie potrafi napisać nic kreatywnego, a przy tym znudził mi się już, to po co mam dalej go czytać? Tylko szkoda, że minusy widać.

Ezios:
Pisałem to wiele razy, napisze znowu
pp=/=skill.
Najlepsze jest to, że jak stwierdzam prosty fakt, że nie ogarniam mapy, to ludzie odbierają to jako żal. Żalem jest "Nie umiem grać w tą grę, po co ja w ogóle do niej wracam", co już przerabialiśmy. Ale nie jest to "nie ogarniam tej mapy". Za tydzień jak spróbuję, to myślisz, ze się coś zmieni? Patterny pozostaną te same, uwierz mi na słowo. :D
Na Ofkorsy i Alony to ja mam wiesz co. :) Zwłaszcza na tego pierwszego, bo to dzieciak.

Na unrankedach nie ma porównania i nie wiem czy zagrałem dobrze, czy źle.

Komentarze:

2014-10-04 18:53:27, Blizzblade:

Mustangx:
Nie gram by być lepszym, gram jak wygodniej.

PS: ZUN dowartościowuje ludzi: http://i.imgur.com/AsUceDh.png
Good Ending a i tak jestem "failure of a person" :P

2014-10-04 18:55:42, Hertil:

Dark Hunted Ghost:
Mam rozumieć, że jak poproszę o jakąś recenzję czy anime do polecenia to z Twojej strony znowu pojawi się narzekający na wszystko gość, który zamiast to zmienić - żali się jeszcze bardziej? Skoro nie umiesz grać (ty tak uważasz, ja się tego dowiedział po tych kilkunastu stron Twoich buluf) to przestań. Odinstaluj osu! i nie graj. Proste? Proste. Bo inaczej połowa tego tematu powinna Cię zignorować ;)

2014-10-04 18:57:34, Ofkorse:

Dark Hunted Ghost:
Odezwał się sprawiedliwy wśród narodów.
Zanim zaczniesz oceniać innych popatrz lepiej na siebie.