osu!

strona fanowska dźwiękogry osu!

Osu - gra rytmiczna
Hertil:
Alon No Fear:
"nikt nie prosi o recenzje i anime do polecenia z mojej strony" było nawiązaniem do tego, jak wiele razy Hertil mówił o tym, że nie mam gustu. Co za tym idzie, po co prosić kogoś takiego o anime do polecenia? Trzeba zacząć wychwytywać takie nawiązania, bo właśnie od tego to jest. Nie będę obok pisać gwiazdki z objaśnieniem. :)

Co do reszty wypowiedzi Hertila:
No właśnie dlatego, żeby nie czytać KOLEJNYCH postów, klika się "ignoruj".

Co do wypowiedzi Alona:
O czym Ty bredzisz? Jak "nieopłacalne dla was"? No wytłumacz mi to, hmm? Wy nie będziecie czytać mego płakania, jak to twierdzicie, ja będę mógł dalej płakać. Wilk syty i owca cała. Ja jakoś nie miałem problemu z użyciem opcji "ignoruj" odnośnie ofkorsa? No właśnie. I tak się składa, że to osoba, która jako pierwsza używa agresywnych słów mających na celu obrazić osobę, do której są one skierowane, jest żałosna. W tym wypadku jesteście to... no właśnie, sprawdź sobie wyżej. To ironiczne, że osoba, która marudzi jest bardziej opanowana od reszty. Internety tak bardzo.

:at:Hertil:
Bycie złośliwym/wrednym nie jest równoznaczne z byciem niedojrzałym. Nim zaczniesz o czymś pisać, upewnij się, że masz odpowiednią wiedzę w tej kwestii.

Polecane: https://www.sprzatanie-perfect.pl


Komentarze:

2014-10-04 19:10:47, Alon No Fear:

Dark Hunted Ghost:
Jesteś tak opanowany, że sam się gubisz? Od kiedy interesuje Cię to co Hertil o Tobie mówi? Nieopłacalne, bo w M/A piszesz mądre rzeczy i na temat. Nie mam zamiaru co chwilę klikać na Twój post żeby go zobaczyć.

2014-10-04 19:10:48, Ofkorse:

Dark Hunted Ghost:
Widzisz, skoro na ciebie nie działają normalne prośby, to najwyraźniej trzeba użyć agresywnych. Gdybyś nie był taki zadufany w sobie to skończyłbyś innych wkurzać i w ogóle nie byłoby tematu.
/\
|
Weźcie mu to skopiujcie.