osu!

strona fanowska dźwiękogry osu!

Osu - gra rytmiczna
Alon No Fear:
Tak, jestem tak opanowany. To wy pierwsi zaczęliście używać obraźliwych słów i wyrażeń. ;)
To jest tylko NAWIĄZANIE. W tym wypadku było to przytoczenie jego słów, aby nie na poważnie zaprzeczyć temu, co powiedział. Nie wiem co jest nie tak z waszym rozumieniem, dlatego zwalę to na fakt, że w internecie nie "słychać" tak tego nawiązania.
Prośby, jakoś nie pamiętam, byście mnie w ogóle o coś prosili. Pamiętam jedynie "skończ z osu/wyjdź z tego tematu/nie płacz/etc". To nie są prośby. :)

Hertil:
Ehh... pisałem chyba kilka postów wyżej, cytuję:
"Nawet, jeśli sam nim jestem, to samego siebie nie mogę nienawidzić, wiec oczywiście warto to wykorzystać." - z tego jasno wynika, że samemu przyznałem się do hipokryzji. I druga sprawa, czyli ostatnie 5 słów, to już zinterpretuj jak chcesz.
No widzisz, to jest bardzo ciekawe zjawisko. Nie chcę grać w tą grę i chcę jednocześnie.
A kto powiedział, że ja czerpię z tego fun? Przecież po waszych postach widzę, że wy aż prosicie się o to? Jeśli wy piszecie agresywnie, to oznacza to, że nie panujecie nad sobą. A przy okazji obrażacie mnie, więc mogę wykorzystać to, że nie panujecie nad sobą, aby się zrewanżować. Nie uważam tego za dziecinne, bo tak działa świat, jeśli mam do czegoś moralne prawo, to czemu by i nie? A moralność to rzecz względna i zależy od człowieka.

Komentarze:

2014-10-04 19:23:50, Ofkorse:

Dark Hunted Ghost:
Ezios prosił, Mustang prosił, ja też prosiłem, oczywiście do jaśnie pana nie dociera, że to nikogo nie bawi. W końcu zrobiliśmy ci awanturę. No ale hrabia nie ma sobie nic do zarzucenia, jest czysty jak łza.