osu!

strona fanowska dźwiękogry osu!

Osu - gra rytmiczna
Hertil:
Myślę, że każdemu zdarzy się być hipokrytą. Czasem nawet po prostu z faktu, że zapomniało się, że coś się mówiło, a potem się zmieniło zdanie i wychodzi wtedy hipokryzja. Owszem, jestem hipokrytą i temu nie przeczę. :P Zastanawia mnie jedno. Czemu nie wybuchła taka afera wcześniej, kiedy naprawdę się żaliłem, tylko teraz, kiedy akurat nie miałem na celu i stwierdziłem po prostu, że FAKTEM jest, że nie ogarniam tej KONKRETNEJ MAPY i po prostu nie dostanę za to pp. Wystarczy potem wyłączyć tą opcję, gdy takiej osobie przejdzie. To żadna filozofia, w tym momencie i tak nie mam nic "mądrego" do napisania w A/M, a obecnie się "żalę" [ja naprawdę dzisiejszej sytuacji za to nie uważam, ale okey...]. Sytuacja z Ofkorsem - nie miałem ochoty już czytać jego wypowiedzi, bo nie będę wciągać się w przepychanki, wyzywanie się od dzieciaków itd, dla mnie to jest bezcelowe, a co najwyżej może się skończyć obustronnym kneblem. No ale po co? Potem jakoś wyłączę tego ignora i tyle. Jak? No to już musisz samemu poszukać, bo ja widzę tego sporo, na tej stronie głównie. Jestem. I wiem, co mi chcesz przez to powiedzieć. Ale widzisz, jest sporo osób, które wyznają jakąś religię, ale nie zgadzają się z pewnymi jej postulatami. Dla mnie nadstawianie drugiego policzka do tego należy. Mam prawo się zrewanżować komuś, jeśli według mnie na to zasłużył. Oczywiście, w pewnym zakresie. Nie zgadzam się z mordowaniem gwałcicieli, bo to odpowiadanie przestępstwem/grzechem na przestępstwo/grzech. Ale to jest zupełnie inna sprawa, powiedziałbym - innej wagi. Tego rodzaju rzeczy nikomu nie wyrządzą krzywdy. Jak już Ezios napisał, jak raczej kogoś ignoruję, to ignoruję też to co mówi, czyli nie powinienem odpowiadać na to, skoro wiem, że przekazałeś to od niego. W każdym razie, nadal pisze agresywnie i nadal nie będę na to odpisywać. To całe "hrabia" czy "jaśnie pan" jest zupełnie zbędne, a jak już mówiłem, nie będę się bawić w przepychanki słowne. Powiem tylko, że to nie tak, że żalenie się mi odpowiada.

Alon No Fear:
A po co? Po pierwsze, czy moim problemem jest pisanie tutaj? Czy moim celem jest przestanie tu pisać? Nie. Więc czemu ja miałbym przestać pisać? To waszym problemem jest to, jak piszę, więc to waszym rozwiązaniem jest dać mi ignora, a nie moim pójście stąd. Patrzysz na to ze złej perspektywy.
Ps, nie używa się dużej litery przy "nam/mi/ja". Tylko przy drugiej osobie (a i tutaj niekoniecznie, bo wiele osób nie uznaje pisania liczby mnogiej drugiej osoby z dużej litery) tak się robi.

Komentarze:

2014-10-04 19:47:28, Alon No Fear:

Dark Hunted Ghost:
Panie humanisto. Jeśli Pan taki inteligentny i mądry to czemu nie odejdziesz? Chyba głupszym się ustępuje nieprawdaż?

2014-10-04 19:47:51, Ofkorse:

On jest kompletnie niereformowalny...

2014-10-04 19:48:08, Ezios:

Alon No Fear:
Głupszych się nawraca na właściwą drogę ._.

2014-10-04 19:48:55, Hertil:

Dark Hunted Ghost:
Zastanawiasz się dlaczego dopiero teraz wybuchła taka afera? Już Ci mówię. Każdy z nas ma jakiś stopień cierpliwości. Jedni mniej, drudzy więcej. Możliwe, że większości "przejadłeś" się już kilka stron temu i dopiero teraz jak ktoś wybuchł i zaczął tą aferę to reszta się przyłączyła. Po pewnym czasie każdy ma czegoś dość - tak jest w tym przypadku. A. I oczywiście mentalny plus za dedukcję ;)