osu!

strona fanowska dźwiękogry osu!

Osu - gra rytmiczna
Ofkorse:
No tak, bo ja na pewno nie wiem, jak bardzo wielbisz Blizzarda. Jakby tego nie było widać w każdej dyskusji o samym Blizzardzie albo jego grach. Nadal wielokrotnie pokazałeś, że lubisz używać argumentum ad numerum. W kontekście anime też niejednokrotnie było podobnie, wszystkie te docinki w stylu "No tak, bo jak wszyscy to lubią, to według DHG musi to być słabe".
Nie, nie wiem dobrze o co chodziło Ci z tą opinią. A nie, miałeś na celu znowu obrażenie mnie, teraz już wiem. No, gratuluję, jak zwykle musiałeś dorzucić swoje trzy grosze. I kto tu niby miał na celu zirytowanie kogo. :)

Jeśli nie masz zamiaru powiedzieć czegoś konstruktywnego i wnoszącego coś do dyskusji, a jedynie po raz kolejny dowalić chamskim tekstem, to już lepiej w ogóle nie pisz, szkoda czasu. Nadal pisałem to do Eziosa, jakby interesowała mnie dyskusja z wami, to napisałbym do ogółu - proste. No ale zapomniałem, że tutaj panują inne zasady dyskusji, na czele z "Wtrącaj się wszędzie, niezależnie od sytuacji, bo to jak najbardziej kulturalne zachowanie".

Hertil:
Zastanów się wpierw, kto rozpoczął shitstorm. Polecam spojrzeć na poprzednią stronę. Gdybym miał zamiar zacząć shitstorm, napisałbym do wszystkich, a ja rozmawiałem z Eziosem. Also, nie odpowiadaj wymijająco, bo ja nadal czekam na Twoje kontrargumenty.

smutna żaba:
Ale ja nie chcę, by tamci mi uwierzyli, bo to nie jest w moim interesie. Gdybyś rzeczywiście patrzył na wszystko uważnie z boku, to wiedziałbyś, że rozmawiałem sobie z Eziosem, który doskonale zna opinię na ten temat i celem tej dyskusji początkowo było przyrównanie mojego zdenerwowanie z z powodu osu do jego zdenerwowania z powodu BF. Kiedy Tidek i Hudonom nawet nie próbowali mechanika. To, że zaszli daleko nie oznacza, że nic to nie daje. Jeśli będę testować urządzenia mobilne i powiem, że urządzenie X jest lepsze od urządzenia Y, kiedy nie miałem styczności z urządzeniem Y, to nie ma znaczenia, czy jestem geniuszem w tej branży czy nie.

To po prostu śmieszne, jak bardzo sugerujesz mi, że to ja szukam zaczepki, kiedy jestem tutaj chyba jedyną osobą, która nie rozumie, po kiego reszta się wtrąciła w ogóle. !?

Pan Jabłkowy:
>negowanie zdania graczy
Kiedy to zrobiłem? Faktycznie, powiedzenie, że sprzęt liczy się w grze od razu neguje opinie setek najlepszych graczy świata. Nie, dopóki nie powiem, że nie mają racji, dopóty nie neguję ich zdania.