osu!

strona fanowska dźwiękogry osu!

Osu - gra rytmiczna
Dark Hunted Ghost:
(Pisałem dłuuuuuugiego posta, ale uznałem, że lepiej krótko, bo potem sam się pogubię i będzie lipa :C)
To, że nie jestem na humanistyce to nie oznacza, że nie mam zielonego pojęcia o ludziach, sam to zresztą zauważyłeś i na pewno sam tak uważasz.
Wniosek o tym, że nie lubisz rywalizacji wyciągnąłem po twojej reakcji na post Gufata. Jak dla mnie to brzmiało raczej jak zaproszenie do gry. Ty natomiast zareagowałeś trochę gwałtowniej niż ktoś inny mógłby zareagować. Dlatego wysunąłem przykład z Bakumanem, a Twoja odpowiedź potwierdziła moje przypuszczenia. Nie da się w 100% obiektywnie ocenić serii, zawsze tematyka będzie na to wpływała (nie lubisz - szukasz minusów, lubisz - szukasz plusów). Wyjątkiem są masterpiecyki, które radzą sobie bez względu na tematykę.
"wyszła nowa mapa, o, DHG się nią jara, szybko, wbijamy full combo top10, by go przebić, yeye, $wag" - to Ty powiedziałeś, nikt z nas tak nie uważa, ani nie miał tego na myśli. To jest trzeci czynnik.
No ale skoro sam uważasz, że wcale to nie jest tak, że nie lubisz rywalizacji, tylko to my próbujemy Cię sprowokować do udziału w "wyścigu szczurów" to okej.
drzwi
P.S. Jeśli piszesz jakąś długą odpowiedź, to na mnie musisz poczekać do jutra niestety, bo jakby nie było to muszę uciekać. Dobranoc :D

Partnerzy

  1. maszynka do strzyżenia psów - sklep dla groomera